INOVATYVI ĮRANGA

Mūsų sveikatingumo studijoje ‘Nicomed’, suteikiame profesionalias reabilitacijos ir sveikatinimo paslaugas su itin įvairia ir inovatyvia įranga. Mūsų centras yra pažįstamas dėl aukšto lygio reabilitacijos paslaugų, kurias teikia fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai bei kineziterapeutai.

Mūsų didžiausias pranašumas yra mūsų inovatyvi reabilitacinė įranga. Šioje studijoje galite naudotis įvairiomis moderniomis priemonėmis, tokiomis kaip ‘KinisiForo’ robotizuotas eisenos treniruoklis, ‘Neuroforma’ reabilitacinė įranga, ‘Išmanioji kaiščių lenta’ ir ‘Išmanioji pirštinė’. Šios priemonės yra skirtos pacientams, turintiems įvairių neurologinių ir reabilitacinių poreikių, įskaitant cerebrinį paralyžių, išsėtinę sklerozę, Parkinsono ligą, insultą ir kitus neurologinius bei motorinių funkcijų sutrikimus.

‘KinisiForo’ treniruoklio veikimas yra pagrįstas smegenų neuroplastiškumu, leidžiančiu kurti naujas neuronų jungtis. Tai padeda pacientams atstatyti raumenų jėgą ir koordinaciją. ‘Neuroforma’ užsiėmimai virtualioje erdvėje pagerina kognityvines ir motorines funkcijas, o ‘Išmanioji kaiščių lenta’ bei ‘Išmanioji pirštinė’ padeda atkurti mąstymo ir pažintines funkcijas. Mes pasirūpinsime jūsų reabilitacija su aukščiausiu profesionalumu ir inovatyviais įrankiais. Pasirinkite sveikatingumo studiją ‘Nicomed’, jei norite rasti unikalų ir veiksmingą reabilitacijos partnerį.

Plačiau apie mūsų inovatyvią įrangą:
✔️ “KinisiForo“ treniruoklio veikimas pagrįstas smegenų neuroplastiškumu – tai yra smegenų gebėjimas įsiminti ir atkurti tam tikras neuronų jungtis. Vienu metu treniruojant rankų, kojų, nugaros bei pilvo preso raumenis, nerviniai impulsai pasiekia smegenis ir jas stimuliuoja, pradeda formuotis nauji aktyvumo centrai.
✔️„Neuroforma“ – lavinamieji užsiėmimai virtualioje erdvėje, gerinantys kognityvines ir motorines funkcijas. Tinka neurologinių pažeidimų turintiems vaikams ir suaugusiems (po galvos smegenų traumų, insulto, sergant išsėtine skleroze ir kt.).
✔️“Išmanioji kaiščių lenta“ – tinka tiek vaikams, tiek suaugusiems, sergantiems neurologinėmis ligomis. Padeda atkurti mąstymo, pažintines, atminties sutrikimo funkcijas.
✔️„Išmanioji pirštinė“ – skirta žmonėms, sergantiems cerebriniu paralyžiumi, išsėtine skleroze, Parkinsono liga, esant artritui, po kaulų lūžių, sausgyslių, raiščių traumų.