IŠMANIOJI LENTA “NEOFECT”

Tai viršutinių galūnių reabilitacijai – rankos judesių lavinimui – skirta įranga, leidžianti rankai judėti visomis kryptimis.

Į užduoties atlikimą orientuoti judesių pratimai, taikant kasdienės veiklos, pramogų ar laisvalaikio veiklos turinį ir biogrįžtamasis ryšys sudaro galimybes pacientui lengvai ir smagiai tobulinti savo aktyvius judesius ir koordinaciją.

Išmaniąją lentą “RAPAEL” galima naudoti pacientų, patiriančių funkcinių judesių suvaržymą dėl pečių ar alkūnių sąnarių pažeidimo, reabilitacijai, o taip pat esant išsėtinei sklerozei, smegenų kraujotakos ligoms, stuburo smegenų pažeidimams, skeleto ir raumenų sistemos ligoms.

Pratimų judesiai:
– menties ištiesimas / įtraukimas
– peties lenkimas / ištiesimas
– peties sukimas ratu
– peties sukimas į vidų / išorę
– peties atitraukimas / pritraukimas horizontalioje padėtyje
– alkūnės sulenkimas / ištiesimas

Nuo mentės ištiesinimo iki alkūnės sulenkimų, išmanioji lenta įgalina įvairius pratimus, kurie padeda pacientams atkurti ir stiprinti rankų judesius.

🎮 Pratimai paremti žaidimais:
Šis sisteminis metodas įtraukia žaidimus ir rezultatus į reabilitacijos užsiėmimus, padedant pacientams pagerinti aktyvius judesius ir koordinaciją.

📊 Vertinimas ir rezultatai:
Išmanioji lenta teikia trijų tipų vertinimą, leidžiantį palyginti ir analizuoti judesių maksimalų diapazoną bei tikslumą.