APIE MUS

Sveikatingumo centras “Nicomed“ sėkmingai dirba tęstinės neuroreabilitacijos ir sveikatingumo stiprinimo srityje. Jis skirtas žmonėms, vertinantiems privatumą bei išskirtinį dėmesį, norintiems sustiprinti sveikatą, atgauti jėgas, palaikyti sveikatą, įveikti įtampą, visuomet būti kupiniems energijos ir neprarasti gyvenimo tempo. Centre unikalių medicininių priemonių pagalba, įvairių neurologinių sutrikimų turintiems žmonėms, suteikiama galimybė jaustis fiziškai stipresniems ir priklausomai nuo esamos būklės, atkurti prarastas motorines funkcijas.

Tam pasitelkiama įvairi įranga – unikalus robotizuotos eisenos treniruoklis „KinisiForo“, kurio veikimas pagrįstas smegenų neuroplastiškumu – tai yra smegenų gebėjimu įsiminti ir atkurti tam tikras neuronų jungtis, išmaniosios inovatyvios ergoterapinės priemonės „Neofect išmanioji kaiščių lenta“, „Neofect išmanioji pirštinė“, „Neofect išmanusis balansas“, interaktyvi neuroreabilitacijos sistema „Neuroforma“, kuri padeda atstatyti motorines ir kognityvines funkcijas.

Neuroreabilitacinės priemonės ir metodika skirtos žmonėms po insulto, sergantiems išsėtine skleroze, parkinsono liga, cerebriniu paralyžiumi bei patyrusiems įvairias  galvos smegenų ar stuburo smegenų traumas. Visos priemonės tinka tiek suaugusiems,  tiek ir vaikams nuo dviejų metų.

Teikiamų paslaugų spektrą apima patyrusių kineziterapeutų individuali konsultacija, atsižvelgiant į esamus negalavimus, pritaikoma tinkamo intensyvumo ir trukmės treniruotė su neuroreabilitacine įranga.

Sveikatingumo centre „Nicomed“ suteikiama galimybė stiprinti  sveikatą ir žmonėms, neturintiems neurologinio pobūdžio susirgimų. Patyrusių kineziterapeutų pagalba mažose grupėse yra  pravedamos sveikatingumo mankštos, vykdomi individualūs kineziterapijos užsiėmimai asmenims, norintiems sustiprinti savo fizinę sveikatą, pamiršti nugaros skausmus ir neprarasti gyvenimo džiaugsmo ir tempo.