IŠMANUSIS KAMUOLYS “PLAYBALL”

“Išmanusis reabilitacinis kamuolys “PLAYBALL” – Efektyvus būdas į reabilitaciją po įvairaus tipo traumų.

Išmanusis kamuolys, yra revoliucinis įrankis fizinės reabilitacijos srityje, ypač tinka tiems, kuriems reikalinga reabilitacija po traumų ar operacijų. Tai pirmasis sensorinis fizioterapinis kamuolys, kuris suteikia išskirtinį vaizdinį ir girdimąjį bio-grįžtamąjį ryšį.

Su “PLAYBALL” galėsite efektyviai atkurti kūno funkcijas ir treniruoti po traumų pažeistas kūno dalis. Šis įrenginys ne tik padeda pagerinti fizinę būklę, bet ir pagerina reabilitacijos procesą.

Jei ieškote inovatyvaus ir efektyvaus būdo pagerinti būklę po traumų ar operacijų, “PLAYBALL” yra puikus pasirinkimas. Pradėkite savo kelionę į greitą ir kokybišką reabilitaciją su šiuo išmaniu reabilitaciniu kamuoliu!”

Išmaniojo kamuolio privalumai:
  • Galite pagerinti delnų, rankų, kojų judrumą, jėgą, koordinaciją ir motorinius įgūdžius.
  • Su šiuo įrenginiu Jus pasieks įtraukiančių žaidimų paketas.
ŽAIDIMO TIPO TRENIRUOTĖS – Išgyvenkite, kaip reabilitacijos pratimai virsta motyvuojančiais žaidimais, o mankšta tampa smagia veikla.
DUOMENŲ VIZUALIZACIJA – Stebėkite raumenų stiprinimą ir judesių tobulėjimą grafiškai ir remdamiesi statistiniais duomenimis.
GRIŽTAMASIS RYŠYS REALIU LAIKU – Kamuolio judesys aktyvina skirtingas raumenų grupes, o Jūs gaunate grįžtamąjį ryšį. Personalizuoti žaidimo lygiai priklauso nuo Jūsų asmeninių pasiekimų.
IOT JUTIKLIŲ TECHNOLOGIJA “PLAYBALL” – išmanusis kamuolys naudoja pažangiausias IOT technologijas spaudimui ir judesio sekimui. Kurių pagalba matuojamas paciento judesių efektyvumas, o rezultatai akimirksniu atvaizduojami ekrane.